Ja mēs runājam par definīcijām, datu atgūšana ir metodoloģija, kas ļauj iegūt informāciju (fotoattēlus, video, dokumentus utt.) No bojātas glabāšanas vienības un pēc tam nodot šos datus funkcionālā diskā.
Mums datu atgūšana ir mūsu labākā spēja, kuru mēs katru dienu turpinām uzlabot, lai saviem klientiem nodrošinātu tīru, drošu un 100% garantētu procesu.
Ir daudz pielāgojamu paņēmienu un procedūru, lai veiksmīgi piekļūtu un atgūtu datus ne tikai cietajā diskā, bet arī citos datu nesējos, piemēram: serveros, USB atmiņā, CD, DVD, digitālajās kamerās un daudzās citās.
Galvenais datu atkopšanas mērķis ir iegūt informāciju, kas atrodas jebkurā digitālā datu nesējā, kas dažādu iemeslu dēļ neļauj piekļūt kopīgi, un pārsūtīt šo informāciju uz citu datu nesēju, lai lietotājs varētu turpināt baudīt no jūsu failiem ar pilnīgu normalitāti.
Kelatos Informática mums ir vairāk nekā 10 gadu, kopš praktiski tiek izmantotas visas pieejamās metodes, lai piedāvātu jums labākos risinājumus datu atgūšanā, nodrošinot jums visaugstāko apmierinošo rezultātu procentuālo daļu visā Madridē.
Mēs esam strādājuši ar vissarežģītākajiem gadījumiem:

 • Iekšējā cietā diska datu atkopšana.
 • Ārējā cietā diska datu atkopšana.
 • datu bāzu atkopšana.
 • Šifrētu datu atkopšana un vēl daudz vairāk.
  Drošā informācijas iegūšana un katra klienta gandarījuma sasniegšana par mūsu lielisko apkalpošanu.

Vai jums nepieciešama palīdzība datu atgūšanā?
Zaudējumi vai nespēja piekļūt informācijai tiek vērtēti divu veidu bojājumos: loģiskā un fiziskā. Ja datu nesēja bojājums ir loģisks, mēs varam teikt, ka tas ir saistīts ar iekšējām kļūmēm vai nu failu sistēmā, vai arī ar nodalījumiem, bojājumiem, formatēšanu, nepareizu failu dzēšanu utt. No otras puses, kad mēs runājam par fiziskiem bojājumiem, mēs cita starpā attiecināmies uz tādiem konstrukcijas bojājumiem kā: kritieni, elektriskās strāvas triecieni, mehāniskie bojājumi, cita starpā iedarbība / saskare ar ūdeni vai uguni.
Mēs kā nozares profesionāļi varam jums palīdzēt neatkarīgi no jūsu gadījuma. Veicot pilnīgu vienības novērtējumu, lai noteiktu, kuras metodes un rīki būs ērtākie jūsu datu atgūšanai.
Mēs varam jums apliecināt, ka datu atkopšana ir sarežģīts uzdevums, un, ja jūs patiešām vēlaties veiksmīgi iegūt informāciju, jums jādodas pie mums.
Tikai eksperti zina, ka programmatūru, metodes un procedūras var pakāpeniski izmantot, lai iegūtu informāciju no cietā diska vai datu nesēja. Datu atgūšana ir tik trausla, ka ar nelielu kļūdu tiks apdraudēta pilnīga datu atgūšana.
Ja jūsu iekārta nonāk nepareizajās rokās, jūs varat zaudēt visus failus. Nav arī ieteicams mēģināt iegūt informāciju ar saviem līdzekļiem, jo ​​tas ir kļūdains un jūs visu zaudēsit. Neuzticieties nevienam, dodieties netērējot laiku uz mūsu veikalu vai sazinieties ar mums pa mūsu tālruņiem, mēs atbildēsim uz jūsu zvanu un pēc iespējas īsākā laikā izskaidrosim visas jūsu šaubas.
Atgādinām, ka mūsu pirmā diagnoze ir pilnīgi bez maksas, mēs novērtēsim jūsu vienību un ieteiksim jums, lai jūs zināt, kāda ir vaina un kā mēs varam jums palīdzēt atgūt failus.
Mūsu tehniskais personāls un speciālisti tiek pastāvīgi apmācīti, lai vairāk nekā 10 gadu laikā būtu informēti par jaunākajām tendencēm un notikumiem datu atkopšanā, un mums ir bijuši visdažādākie gadījumi, un mēs ar lepnumu varam teikt, ka gan mēs, gan klienti , ir patiešām apmierināti ar iespaidīgajiem rezultātiem.

Vērojiet zīmes!
Parasti cietais disks sāk parādīt nelielas nepareizas darbības pazīmes, pirms rada lielāku kļūmi. Tāpēc vienmēr jābūt uzmanīgam pret datoru, zināmus bojājumus var novērst, nekavējoties dodoties pie ekspertiem.
Dažas no visbiežāk sastopamajām kļūmēm:

 • Nespēja piekļūt cietajam diskam: Lai gan var šķist, ka iekārta darbojas, dažreiz tas neļauj piekļūt informācijai. Kas prasa tūlītēju tehniķa apmeklējumu, lai novērtētu kļūmes apmēru un atrisinātu problēmas.
 • Startera motora atteice: ja pamanāt, ka vienības motors acīmredzami veic normālu griešanos, taču šie iedarbināšanas mēģinājumi nedarbojas, nemēģiniet atvērt ierīci! Nekavējoties nogādājiet to mūsu tehniskajā dienestā, lai veiktu skaidru pārbaudi.
 • Veiktspējas pasliktināšanās: ja pamanāt, ka ierīces veiktspēja ir samazinājusies, programmu ielāde prasa laiku, un failu lasīšana prasa daudz laika, visticamāk, ka cietais disks agrīni parāda nepareizu darbību. Pirms nav par vēlu, lūdziet palīdzību no ekspertiem, lai tuvākajā laikā izvairītos no lielākas kļūmes.
 • Izklausās, startējot ierīci: Ja, ieslēdzot datoru, dzirdat pīkstienu, ko iepriekš neveicāt, jums jābūt ļoti modram un pēc iespējas ātrāk jādodas uz Kelatos Informática. Kad disks sāk izstarot skaņas, tas ir sinonīms gaidāmajai cietā diska kļūmei, mēs gaidām, kad jūs veikalā palīdzēsim jums soli pa solim un atrisināsim šo problēmu.
 • Pēkšņa cietā diska kļūme: lai gan ir daudz disku, kas parāda iespējamās kļūmes pazīmes, citi to nedara, vienreiz un uz visiem laikiem radot kļūdu un neļaujot piekļūt jūsu datoram. Ja tas notiks ar jums, mēs gaidīsim jūs mūsu veikalā, mēs veiksim diagnozi un jums pateiksim, kāds ir jūsu problēmas risinājums bez maksas.

Kelatos Informática jūs atradīsiet ne tikai vispilnīgāko ekspertu un specializēto personālu, bet arī pārbaudīsit, vai mums visā Madride ir vislabākās cenas, serviss un garantija.
Mēs esam apņēmušies piedāvāt jums visefektīvākos un ekonomiskākos risinājumus datu atgūšanā jebkura zīmola un modeļa cietajiem diskiem.
Atrodiet mūs mūsu stratēģiskajā vietā Barrio de Chamberí, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madrid (netālu no Filipīnu salu metro stacijas), mums ir ērta pieeja un bezmaksas autostāvvieta, lai jūs justos ērti apmeklējot mūs. Mūsu tālrunis: 914 468 503 ir pieejams, lai atbildētu uz jūsu zvanu un atbildētu uz visiem jautājumiem.
Nāc tagad! Mēs gaidām jūs … Esiet vēl viens no mūsu klientiem un izbaudiet patiesu Premium līmeņa tehnisko apkalpošanu.

Llamanos
WhatsApp chat