Jeśli mówimy o definicjach, odzyskiwanie danych to metodologia, która pozwala nam uzyskać informacje (zdjęcia, filmy, dokumenty itp.) Z uszkodzonej jednostki pamięci, a następnie przekazać te dane na dysk funkcjonalny.
Odzyskiwanie danych to dla nas najlepsza możliwość, którą nieustannie doskonalimy, aby zapewnić naszym klientom czysty, bezpieczny i w 100% gwarantowany proces.
Istnieje wiele elastycznych technik i procedur umożliwiających dostęp do danych i ich odzyskiwanie, nie tylko na dysku twardym, ale także w innych rodzajach nośników, takich jak: serwery, pamięci USB, płyty CD, DVD, aparaty cyfrowe i wiele innych.
Głównym celem odzyskiwania danych jest wydobycie informacji zawartych na dowolnym cyfrowym nośniku pamięci, który z różnych powodów nie pozwala na wspólny dostęp, i przekazanie tych informacji na inny nośnik, aby użytkownik mógł nadal korzystać twoich plików z całkowitą normalnością.
W Kelatos Informática mamy ponad 10 lat na wdrażanie wszystkich dostępnych technik, aby zaoferować najlepsze rozwiązania w zakresie odzyskiwania danych, zapewniając najwyższy odsetek zadowalających wyników w całym Madrycie.
Pracowaliśmy z najbardziej skomplikowanymi przypadkami w:

 • Odzyskiwanie danych z wewnętrznego dysku twardego.
 • Odzyskiwanie danych z zewnętrznego dysku twardego.
 • Odzyskiwanie bazy danych.
 • Odzyskiwanie zaszyfrowanych danych i wiele więcej.
  Uzyskanie informacji w bezpieczny sposób i osiągnięcie satysfakcji każdego z naszych klientów dla naszej doskonałej obsługi.

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu danych?
Utratę lub niemożność dostępu do informacji ocenia się w dwóch rodzajach szkód: logicznym i fizycznym. Gdy uszkodzenie nośnika pamięci jest logiczne, możemy powiedzieć, że jest ono spowodowane wewnętrznymi awariami, albo w systemie plików, albo przez partycje, uszkodzenia, formatowanie, usuwanie niewłaściwych plików itp. Z drugiej strony, gdy mówimy o uszkodzeniach fizycznych, mamy na myśli uszkodzenia strukturalne, takie jak: upadki, porażenia prądem, awarie mechaniczne, narażenie / kontakt z wodą lub ogniem.
Jako profesjonaliści w tej dziedzinie możemy pomóc w każdej sprawie. Dokonanie pełnej oceny urządzenia w celu ustalenia, które metody i narzędzia będą najwygodniejsze do odzyskania danych.
Możemy zapewnić, że odzyskiwanie danych jest złożonym zadaniem, a jeśli naprawdę chcesz skutecznie wyodrębnić swoje informacje, powinieneś do nas pójść.
Tylko eksperci wiedzą, że oprogramowanie, techniki i procedury mogą być stosowane krok po kroku w celu wydobycia informacji z dysku twardego lub nośnika pamięci. Odzyskiwanie danych jest tak kruche, że przy niewielkim błędzie stawką będzie pełne odzyskiwanie danych.
Jeśli urządzenie wpadnie w niepowołane ręce, możesz stracić wszystkie swoje pliki. Nie jest również wskazane, aby próbować uzyskać informacje własnymi środkami, ponieważ fałszywy krok i całkowicie stracisz wszystko. Nie ufaj nikomu, idź bez marnowania czasu do naszego sklepu lub skontaktuj się z nami przez nasze telefony, odpowiemy na twoje wezwanie i wyjaśnimy wszystkie twoje wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.
Przypominamy, że nasza pierwsza diagnoza jest całkowicie bezpłatna, dokonamy oceny twojego urządzenia i doradzimy, abyś wiedział, co jest przyczyną usterki i jak możemy pomóc Ci odzyskać twoje pliki.
Nasz personel techniczny i specjaliści są stale szkoleni, aby być świadomym najnowszych trendów i zmian w odzyskiwaniu danych, w ciągu ponad 10 lat mieliśmy różnego rodzaju przypadki i z dumą możemy powiedzieć, że zarówno my, jak i nasi klienci , byli bardzo zadowoleni z imponujących wyników.

Uważaj na znaki!
Zazwyczaj dyski twarde zaczynają wykazywać niewielkie oznaki awarii, zanim wygenerują większą awarię. Dlatego zawsze powinieneś zwracać uwagę na swój komputer, niektórym szkodom można zapobiec, natychmiast udając się do ekspertów.
Niektóre z najczęstszych awarii to:

 • Brak możliwości uzyskania dostępu do dysku twardego: Chociaż może się wydawać, że urządzenie działa, czasami nie pozwala na dostęp do informacji. Co wymaga szybkiej wizyty u technika, aby ocenić rozmiar awarii i rozwiązać problemy.
 • Awaria silnika rozrusznika: Jeśli zauważysz, że silnik urządzenia najwyraźniej wykonuje normalny obrót, ale te próby rozruchu nie działają, nie próbuj otwierać urządzenia! Natychmiast zanieś do naszego serwisu technicznego, aby dokonać ekspresowej kontroli.
 • Pogorszenie wydajności: jeśli zauważysz, że wydajność twojego urządzenia spadła, ładowanie programów zajmuje dużo czasu, a odczytanie plików zajmuje dużo czasu, najprawdopodobniej na dysku twardym pojawiają się wczesne oznaki awarii. Zanim będzie za późno, poproś o pomoc ekspertów, aby w najbliższej przyszłości uniknąć większej awarii.
 • Dźwięki podczas uruchamiania urządzenia: Jeśli po włączeniu komputera usłyszysz sygnał dźwiękowy, którego wcześniej nie robiłeś, musisz być bardzo czujny i jak najszybciej udać się do Kelatos Informática. Kiedy płyta zaczyna emitować dźwięki, jest to równoznaczne z zbliżającą się awarią dysku twardego, czekamy, aż w naszym sklepie poprowadzimy Cię krok po kroku i rozwiążemy ten problem.
 • Nagła awaria dysku twardego: Chociaż istnieje wiele dysków, które wykazują oznaki możliwej awarii, inne nie, powodując błąd raz na zawsze i uniemożliwiając dostęp do komputera. Jeśli tak się stanie, czekamy na Ciebie w naszym sklepie, dokonamy diagnozy i poinformujemy Cię, jakie rozwiązanie Twojego problemu jest bezpłatne.

W Kelatos Informática znajdziesz nie tylko najbardziej kompletnych ekspertów i wyspecjalizowany personel, ale także sprawdzisz, czy mamy najlepsze stawki, usługi i gwarancję w całym Madrycie.
Naszym celem jest oferowanie najbardziej efektywnych i ekonomicznych rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych na dyskach twardych dowolnej marki i modelu.
Znajdź nas w naszej strategicznej lokalizacji w Barrio de Chamberí, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madryt (w pobliżu stacji metra Wyspy Filipińskie), mamy łatwy dostęp i bezpłatny parking, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo odwiedzając nas. Nasz telefon: 914 468 503 jest dostępny, aby odebrać połączenie i odpowiedzieć na wszelkie pytania.
Chodź teraz! Czekamy na Ciebie… Bądź jeszcze jednym z naszych klientów i ciesz się prawdziwą Obsługą Techniczną Premium.

Llamanos
WhatsApp chat