Ak hovoríme o definíciách, obnova údajov je metodika, ktorá nám umožňuje získavať informácie (fotografie, videá, dokumenty atď.) Z poškodenej úložnej jednotky a potom ich prenášať na funkčný disk.
Obnova dát je pre nás našou najlepšou schopnosťou, ktorú neustále zlepšujeme, aby sme našim zákazníkom poskytovali čistý, bezpečný a 100% zaručený proces.
Existuje veľa prispôsobiteľných techník a postupov na úspešný prístup a obnovu údajov, a to nielen na pevnom disku, ale aj na iných druhoch médií, ako sú: Servery, USB kľúče, CD, DVD, digitálne fotoaparáty a mnoho ďalších.
Hlavným cieľom pri obnove údajov je extrahovať informácie obsiahnuté na akomkoľvek digitálnom pamäťovom médiu, ktoré z rôznych dôvodov neumožňuje prístup bežným spôsobom, a prenášať uvedené informácie na iné médium, aby si užívateľ mohol naďalej užívať vašich súborov s úplnou normálnosťou.
V spoločnosti Kelatos Informática uvádzame do praxe všetky dostupné techniky viac ako 10 rokov, aby sme vám mohli ponúknuť najlepšie riešenia v oblasti obnovy dát a zabezpečiť vám najvyššie percento uspokojivých výsledkov v celom Madride.
Pracovali sme s najzložitejšími prípadmi:

 • Interná obnova dát na pevnom disku.
 • Obnova dát z externého pevného disku.
 • Obnova databázy.
 • Obnova šifrovaných údajov a oveľa viac.
  Získavanie informácií bezpečným spôsobom a dosiahnutie spokojnosti každého z našich klientov za vynikajúci servis.

Potrebujete pomoc s obnovením svojich údajov?
Strata alebo nemožnosť prístupu k informáciám sa posudzuje v dvoch typoch škôd: Logická a Fyzická. Ak je poškodenie pamäťového média logické, môžeme povedať, že je to spôsobené vnútornými zlyhaniami, buď v súborovom systéme alebo oddielmi, poškodením, formátovaním, vymazaním nesprávnych súborov atď. Na druhej strane, keď hovoríme o fyzickom poškodení, máme na mysli štrukturálne poškodenie, ako napríklad: pády, elektrické šoky, mechanické poruchy, vystavenie / kontakt s vodou alebo oheň.
Ako profesionáli v tejto oblasti vám môžeme pomôcť bez ohľadu na váš prípad. Vykonajte úplné vyhodnotenie jednotky a zistite, ktoré metódy a nástroje budú najvýhodnejšie na obnovenie vašich údajov.
Môžeme vás ubezpečiť, že obnova dát je zložitá úloha a ak naozaj chcete úspešne extrahovať svoje informácie, musíte k nám ísť.
Iba odborníci vedia, že softvér, techniky a postupy môžu byť použité krok za krokom na extrahovanie informácií z pevného disku alebo pamäťového média. Obnova dát je tak krehká, že pri malej chybe bude v hre úplná obnova dát.
Ak sa zariadenie dostane do nesprávnych rúk, môžete stratiť všetky svoje súbory. Taktiež sa neodporúča získavať informácie vlastnými prostriedkami, pretože chybný krok a všetko úplne stratíte. Nedôverujte nikomu, choďte bez zbytočného času do nášho obchodu alebo nás kontaktujte pomocou našich telefónov, odpovieme na váš hovor a objasníme všetky vaše pochybnosti v najkratšom možnom čase.
Pripomíname vám, že naša prvá diagnóza je úplne zadarmo, vyhodnotíme vašu jednotku a poradíme vám, aby ste vedeli, čo je chyba a ako vám môžeme pomôcť obnoviť vaše súbory.
Naši technickí pracovníci a špecialisti sú neustále školení, aby sme vedeli o najnovších trendoch a vývoji v oblasti obnovy dát. Za viac ako 10 rokov sme mali všetky prípady a sme hrdí na to, že my aj naši klienti , boli skutočne spokojní s pôsobivými výsledkami.

Dajte si pozor na znamenia!
Pevné disky zvyčajne začínajú vykazovať malé príznaky poruchy skôr, ako dôjde k väčšej poruche. Preto by ste mali byť vždy pozorní k svojmu počítaču, určitým škodám sa dá predchádzať okamžite, ak navštívite odborníkov.
Niektoré z najbežnejších porúch sú:

 • Nemožnosť prístupu na pevný disk: Aj keď sa môže zdať, že jednotka funguje, niekedy neumožňuje prístup k informáciám. To si vyžaduje okamžitú návštevu technika, aby sa vyhodnotila závažnosť poruchy a vyriešili problémy.
 • Porucha motora štartéra: Ak zistíte, že motor vašej jednotky zjavne vykonáva svoju normálnu rotáciu, ale tieto pokusy o spustenie nefungujú, nesnažte sa jednotku otvoriť! Vezmite to okamžite do našej technickej služby a vykonajte expresnú kontrolu.
 • Zhoršenie výkonu: Ak si všimnete, že výkon vášho zariadenia sa znížil, načítanie programov trvá určitý čas a načítanie súborov trvá dlho, je pravdepodobné, že pevný disk vykazuje skoré príznaky poruchy. Než bude príliš neskoro, požiadajte o pomoc odborníkov, aby ste sa v blízkej budúcnosti vyhli väčšiemu zlyhaniu.
 • Znie to pri spustení jednotky: Ak zapnete počítač, budete počuť zvukový signál, ktorý ste predtým nepracovali, musíte byť veľmi ostražití a ísť čo najskôr do služby Kelatos Informática. Keď disk začne vydávať zvuky, je to synonymum s hroziacim zlyhaním pevného disku, čakáme na vás v našom obchode, ktorý vás krok za krokom prevedie a tento problém vyrieši.
 • Náhle zlyhanie pevného disku: Aj keď existuje veľa diskov, ktoré vykazujú známky možného zlyhania, iné nie, zlyhanie spôsobujú raz a navždy a bráni prístupu do vášho počítača. Ak sa vám to stane, čakáme na vás v našom obchode, urobíme diagnózu a povieme vám, aké riešenie vášho problému je bezplatné.

V Kelatos Informática nájdete nielen najkompletnejších odborníkov a špecializovaný personál, ale tiež overíte, či máme najlepšie ceny, služby a záruku vo všetkých Madride.
Zaväzujeme sa Vám ponúknuť najúčinnejšie a najhospodárnejšie riešenia v oblasti obnovy dát na pevných diskoch akejkoľvek značky a modelu.
Nájdete nás na našom strategickom mieste v Barrio de Chamberí, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madrid (blízko stanice metra Filipínske ostrovy), máme ľahký prístup a parkovanie zadarmo, takže sa budete cítiť pohodlne pri návšteve nás. Náš telefón: 914 468 503 je k dispozícii na zodpovedanie vášho hovoru a zodpovedanie akýchkoľvek otázok.
Poď teraz! Čakáme na vás … Staňte sa jedným z našich klientov a užite si skutočný prémiový technický servis.

Llamanos
WhatsApp chat