Pokud mluvíme o definicích, obnova dat je metodika, která nám umožňuje získat informace (fotografie, videa, dokumenty atd.) Z poškozeného úložného zařízení a poté je předat na funkční disk.
Pro nás je obnova dat naší nejlepší schopností, kterou neustále zlepšujeme, abychom našim zákazníkům poskytovali čistý, bezpečný a 100% zaručený proces.
Existuje mnoho přizpůsobitelných technik a postupů pro úspěšný přístup a obnovu dat, nejen na pevném disku, ale také na jiných typech médií, jako jsou: Servery, USB disky, CD, DVD, digitální fotoaparáty a mnoho dalších.
Hlavním cílem při obnově dat je extrahovat informace obsažené na jakémkoli digitálním paměťovém médiu, které z různých důvodů neumožňuje přístup běžným způsobem, a přenášet uvedené informace na jiné médium, aby si uživatel mohl nadále užívat vašich souborů s naprostou normálností.
V Kelatos Informática máme více než 10 let zavádění všech dostupných technik do praxe, abychom vám nabídli nejlepší řešení v oblasti obnovy dat a zajistili vám nejvyšší procento uspokojivých výsledků v celém Madridu.
S nejsložitějšími případy jsme pracovali v:

 • Obnova dat z pevného disku.
 • Obnova dat z pevného disku.
 • Obnova databáze.
 • Obnova šifrovaných dat a mnohem více.
  Získávání informací bezpečným způsobem a dosažení spokojenosti každého z našich klientů za vynikající služby.

Potřebujete pomoci s obnovením dat?
Ztráta nebo nemožnost přístupu k informacím se posuzuje ve dvou typech škod: Logická a Fyzická. Pokud je poškození paměťového média logické, můžeme říci, že je to způsobeno interními selháním, buď v systému souborů nebo oddíly, poškozením, formátováním, vymazáním nesprávných souborů atd. Na druhou stranu, když mluvíme o fyzickém poškození, máme na mysli strukturální poškození, jako jsou: pády, elektrické šoky, mechanické poruchy, expozice / kontakt s vodou nebo oheň.
Jako profesionálové v oboru vám můžeme pomoci, ať už je váš případ jakýkoli. Provedením kompletního vyhodnocení jednotky zjistíte, které metody a nástroje budou nejvhodnější pro obnovení vašich dat.
Můžeme vás ujistit, že obnova dat je složitý úkol, a pokud opravdu chcete extrahovat své informace úspěšně, musíte k nám jít.
Pouze odborníci vědí, že software, techniky a postupy lze použít krok za krokem k získání informací z pevného disku nebo paměťového média. Obnova dat je tak křehká, že s malou chybou bude v sázce úplná obnova dat.
Pokud vaše jednotka spadne do nesprávných rukou, můžete ztratit všechny své soubory. Také není vhodné zkoušet získávat informace vlastními prostředky, protože chybným krokem a všechno ztratíte úplně. Nikomu nedůvěřujte, neztrácejte čas v našem obchodě, nebo nás kontaktujte prostřednictvím našich telefonů, odpovíme na váš hovor a objasníme všechny vaše pochybnosti v nejkratším možném čase.
Připomínáme, že naše první diagnóza je zcela zdarma, vyhodnotíme vaši jednotku a poradíme vám, abyste věděli, co je chyba a jak vám můžeme pomoci obnovit vaše soubory.
Naši techničtí pracovníci a specialisté jsou průběžně školeni, abychom věděli o nejnovějších trendech a vývoji v oblasti obnovy dat, za více než 10 let jsme měli nejrůznější případy a jsme hrdí na to, že my i naši klienti , byli opravdu spokojeni s působivými výsledky.

Dávejte pozor na znamení!
Pevné disky obvykle začínají vykazovat malé příznaky závady, než generují větší selhání. To je důvod, proč byste měli být vždy pozorní k vašemu počítači, určitým škodám lze zabránit tím, že se okamžitě obrátíte na odborníky.
Některé z nejčastějších poruch jsou:

 • Nemožnost přístupu na pevný disk: I když se může zdát, že jednotka funguje, někdy neumožňuje přístup k informacím. Což vyžaduje okamžitou návštěvu technika, aby vyhodnotil závažnost poruchy a vyřešil problémy.
 • Porucha motoru startéru: Pokud si všimnete, že motor vaší jednotky zjevně provádí normální rotaci, ale tyto pokusy o spuštění nefungují, nepokoušejte se jednotku otevřít! Vezměte to okamžitě do naší technické služby a proveďte expresní kontrolu.
 • Snížení výkonu: Pokud si všimnete, že se výkon vaší jednotky snížil, načítání programů trvá dlouho a čtení souborů trvá dlouho, je pravděpodobné, že váš pevný disk vykazuje počáteční známky poruchy. Než bude příliš pozdě, požádejte o pomoc odborníky, abyste se v blízké budoucnosti vyhnuli většímu selhání.
 • Zvuky při spuštění jednotky: Pokud zapnete počítač, uslyšíte pípnutí, které jste předtím neudělali, musíte být velmi ostražití a co nejdříve jít do Kelatos Informática. Když disk začne vydávat zvuky, které jsou synonymem pro hrozící selhání pevného disku, čekáme, až vás v našem obchodě provedeme krok za krokem a tento problém vyřešíme v tuto chvíli.
 • Náhlé selhání pevného disku: Ačkoli existuje mnoho disků, které vykazují známky možného selhání, jiné ne, chyba způsobuje jednou provždy a brání přístupu do počítače. Pokud k tomu dojde, čekáme na vás v našem obchodě, provedeme naši diagnózu a řekneme vám, jaké řešení vašeho problému je zdarma.

V Kelatos Informática najdete nejen nejkompletnější odborníky a specializované pracovníky, ale také zkontrolujete, zda máme nejlepší ceny, služby a záruky ve všech částech Madridu.
Zavázali jsme se vám nabídnout nejúčinnější a nejekonomičtější řešení v oblasti obnovy dat na pevných discích jakékoli značky a modelu.
Najděte nás na našem strategickém místě v Barrio de Chamberí, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madrid (nedaleko stanice metra Filipínské ostrovy), máme snadný přístup a parkování zdarma, takže se budete cítit pohodlně. Náš telefon: 914 468 503 je k dispozici pro zodpovězení vašeho hovoru a zodpovězení případných otázek.
Pojď hned! Čekáme na vás … Staňte se jedním z našich klientů a užijte si opravdový prémiový technický servis.

Call Now ButtonLlamanos
WhatsApp chat